DUYURU: Lütfen gizli yanıtınızı unutmayın. Sitede gerçekleştireceğiniz tüm işlemlerde gizli yanıt sorulacaktır!. Please don’t forget your Secret Answer ! For the following activities that you will do in the website your answer will be necessary.
Giriş Yap
Kale Sahipleri

AnyOneStopUs Tax: 20%

< Hiç kimse > Tax: 0%

__BuTCherS__ Tax: 20%

< Hiç kimse > Tax: 0%

Server Durumu
284 / 2500
12%
Free Silk ViPSrO Enjoy 120 Cap 14d Açıldı

Yeni ViPSrO Enjoy serverimiz 120 Cap 14d olarak online yayın hayatına başlamıştır. 

Nice 8 yılları birlikte geçirmek dileğiyle

Not 1: 1 Ocak 2019 tarihinden itibaren TL yüklemesi yapan oyuncularımıza yükledikleri TL eventsiz olarak yeniden yüklenecektir..

1 Ekim 2018'den itibaren yükleme yapıpta oyunu bırakmayanların yükledikleri TL'nin yarısı hesaplarına yüklenecektir. Oyunu zaten bırakmış oyunculara (hangi charın en son hangi tarihte oyuna giriş-çıkış yaptığı kayıtlarımızda mevcuttur) herhangi bir yükleme yapılmayacaktır.  Eski datalar silineceğinde  son yükleme tarihi 1.Mayıs 2019

Güncel yayına geçildikten sonra hiçbir şekilde oyuncu şikayetlerine, isteklerine vs önem verilmeyecektir.. Server açıldığı gibi sadece güncel eklemeler ve güncel eventler dışında oyun düzenine müdehale edilmeyecektir. 

Not 3: Gizli yanıtlarınız sitedeki işlemlerde sorulacaktır. e-mail ve gizli yanıtlarınızı mutlaka not alınız ayrıca güncel e-mail adresinizi bütün charlarda kullanabilirsiniz. Her hesaba ayrı atmasyon e-mail kullanıp ileride şifre değiştirmede GM den yardım istemeyiniz